1983’ten Bu Yana 500.000 Katılımcının Güvendiği Güç

Coproline kurulduğu 2007 yılından bu yana 1.214 e-ticaret ve dış ticaret uzmanı yetiştirmiş, 1.135 kuruma eğitim, danışmanlık ve proje hizmetleri sunmuş, 5.000 kişiyi üniversiteler genelinde verdiği seminerler ve workshoplar ile e-ticaretin dallarında bilinçlendirmiştir.

Grubumuz Baltaş A.Ş., 1983 yılından bu yana 30 yıldır faaliyetlerini sürdürmekte olup Türkiye’de kurumlar çapında yaklaşık 500.000 çalışana eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmuş ve 2011 yılında TURKQUALITY ve TÜV Rheinland kalite sertifikalarını almıştır. Kurucularımız Prof. Dr. Acar Baltaş ve Prof. Dr. Zuhal Baltaş tarafından yayımlanan 27 kitap ülkemizde bir milyonun üzerinde satış yapmıştır.

Vizyon
Bireylerin ve kurumların finans, ticaret ve bilişim alanlarındaki faaliyetlerini düzenleme ve artırmaya yönelik eğitim programları oluşturarak sunan ve ticari projeler üreten lider eğitim kuruluşu olmaktır.

Misyon
Bilişim teknolojilerine, yönetim becerilerine ve finansal uygulamalara hâkim uzmanlar yetiştirip, ticari projeler üreterek işletmelerin gelişimlerine katkılar sağlamaktır.

Motto
‘Anlattığımızı yapar, yaptığımızı anlatırız.’

Akreditasyonlarımız
Coproline T.C. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2007 yılında, Uluslararası Ticaret Eğitimcileri Birliği (IATTO) tarafından 2008 yılında ve T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından 2009 yılında akredite edilmiştir ve ilgili kuruluşların rutin denetimi altındadır. Tüm eğitmen kadromuz akreditedir.

Referanslarımız
Kurumumuz, Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) üyesi yaklaşık 300 kuruluşu, İstanbul Maden Metaller İhracatçı Birlikleri (IMMIB) üyesi 450 kuruluşu, Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) üyesi 170 kuruluşu, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) üyesi yaklaşık 90 kuruluşu e-ticaret ve dış ticaret uygulamaları konusunda eğitmiştir.

Dijital Ekonomi E-Ticaret Zirvesi ve Fuarı
Coproline 1-2 Aralık 2011 tarihlerinde Turkcell Ana Sponsorluğunda Türkiye’nin ilk Dijital Ekonomi E-Ticaret Zirvesive Fuarı’nı 650 kişinin katılımı ve 32 konuşmacının iştiraki ile Hilton Convention Center’da hayata geçirmiştir. Organizasyon her yıl tekrar etmektedir.