Dijital Ekonomi E-Ticaret Zirvesi ve Fuarı

Coproline tarafından 2011 yılında Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilen “Dijital Ekonomi E-Ticaret Zirvesi ve Fuarı”Turkcell Ana Sponsorluğu’unda, Türk-Amerikan İşadamları Derneği (TABA) ve Uluslararası Ticaret Eğiticileri Birliği (IATTO) desteği ile Hilton Convention Center İstanbul’da düzenlenmektedir.

2007 yılından itibaren Coproline tarafından düzenlenmekte olan Copromeet e-ticaret konferansları 2011 yılında uluslararası bir organizasyona dönüşerek, dijital ekonominin tüm alanlarının gündeme alınacağı bir zirve haline geldi. İş dünyasından da büyük bir ilgi toplayan Dijital Ekonomi E-Ticaret Zirvesi ve Fuarı’nda, dijital ekonomide iş modelleri, e-ticaret projeleri, dijital teknolojiler, dijital pazarlama, e-lojistik, mobil ticaret, sosyal ticaret, e-müşteri ilişkileri yönetimi, inovatif internet girişimleri ve e-parekende gibi çarpıcı konular, konunun uzmanı yerli ve yabancı konuşmacılar tarafından ele alınıyor.

2011 yılı organizasyonunda dijital dünyaya yön veren bir numaralı dergi Wired’ın editörü David Rowan, Deloitte Kuzey Amerika Teknolojileri Başkanı Divakar Goswami, Wales Üniversitesi’nden Prof. Dr. Dylan Jones-Evans, Renault-Mais Türkiye Genel Müdürü İbrahim Aybar, P&G Türkiye E-ticaret Müdürü Emre Açıkel, Gelecek İnternet Kuruluşları Avrupa Komisyonu’ndan Cristina Martinez gibi 34 değerli konuşmacının yer aldığı organizasyonda online ticarete yön veren kuruluşların da stantları ziyaret ediliyor.

Zirvemizin danışma kurulu üyeleri arasında Alphan Manas, Nevzat Aydın, Prof. Dr. Şule Özmen,  Prof. Dr. Dilek Çetindamar, Prof. Dr. Zuhal Baltaş, Prof. Dr. Sedefhan Oğuz gibi akademi ve iş dünyasından 10 değerli isim yer alıyor.

Dijital Ekonomi E-ticaret Zirvesi ve Fuarı ile ilgili tüm detayları inceleyebilmek ve online kayıt yaptırabilmek için ww.eticaretzirvesi.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Dijital Ekonomi E-Ticaret Zirvesi ve Fuarı Danışma Kurulumuz

 • Prof.Dr.Zuhal Baltaş
  Baltaş Grubu Kurucu Ortağı
 • Prof. Dr. Dilek Çetindamar
  Sabancı Üniversitesi
  Öğretim Üyesi
 • Prof.Dr.Sedefhan Oğuz
  Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi
 • Nevzat Aydın
  Yemek Sepeti Kurucusu
 • Alphan Manas
  Brightwell Holding Kurucusu
 • Başar Baltaş
  Coproline Kurucu Ortağı
 • Berke Sarpaş
  Coproline Kurucu OrtağıGENEL SEKRETER

Copromeet Organizasyonları 2007-2010

 • COPROMEET (Commerce Professionals Online Meeting) 2010

Yer: Kültür Üniversitesi Akıngüç Oditoryumu
Tarih: 19.12.2010 Pazar
Saat Aralığı: 12.00-17.00
Katılımcı Sayısı: 420 Katılımcı
Konuşmacılar: Burak Ertaş (Sahibinden.Com/Genel Müdür), Emre Ekmekçi (Şehirfısatı.Com/Türkiye Genel Müdürü) Prof.Dr. Şule Özmen (Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi), Kenan Ardalı (Alibaba.Com/ Türkiye Genel Müdürü), Onur Görür (Microsoft Office/Türkiye Ürün Müdürü), Ufuk Tarhan (Futüristler Derneği Başkanı)

 • COPROMEET (Commerce Professionals Online Meeting) 2009

Yer: İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka Kampüsü
Tarih: 04.10.2009 Pazar
Saat Aralığı: 12.00-16.00
Katılımcı Sayısı: 245 Katılımcı
Konuşmacılar: (Panel) Nevzat Aydın – Yemek Sepeti Kurucu Ortağı, Hakan Gönenli – Xing Türkiye Ülke Müdürü ve Sedat Aydın – Google Sektör Lideri

 • COPROMEET (Commerce Professionals Online Meeting) 2008

Yer: Litera Cafe Beyoğlu
Tarih: 12.10.2008 Pazar
Saat Aralığı: 12.00-16.00
Katılımcı Sayısı: 90 Katılımcı
Konuşmacı: Bill McKeag – TLI Scotland Başkanı-İnternette E-Brokerlik Teknikleri

 • COPROMEET (Commerce Professionals Online Meeting) 2007

Yer: Litera Cafe Beyoğlu
Tarih: 04.11.2007 Pazar
Saat Aralığı: 12.00-16.00
Katılımcı Sayısı: 45 Katılımcı
Konuşmacı: Hamit Kekeç- Teknoloji Holding Genel Müdürü-İnternette Yaratıcı İş Fikirleri