CoproClub – E-Ticaret Dünyasının Network’ü

Biz Türk e-ticaret ekosisteminin oluşturulması ve genişletilmesi için çalışıyoruz. Bu vizyon doğrultusunda amacımız programlarımıza katılan girişimcileri, şirketleri ve yatırımcıları bir arada tutmak ve birbirimizden destek almamızı kolaylaştırmak. Biz istisnai başarıların güçlü ekiplerden çıktığının farkındayız. Bunu sağlamak üzere kurduğumuz CoproClub sayesinde eğitim programlarımız ve danışmanlık hizmetlerimiz sonrasında irtibatımızı koruyor; mezunlarımıza sürekli destek oluyoruz. Temmuz, 2012 itibariyle güncel üye sayımız 2.450 kişidir.

CoproClub Farkları;

  • Tüm CoproClub üyeleri sadece Coproline eğitim ve danışmanlık çalışmalarına katılmış olan e-ticaret alanında eğitimli girişimcileri, şirketleri ve yatırımcıları kapsar. Dış katılıma kapalıdır.
  • Gruba gönderilen mesajlar moderatörlerden geçtikten sonra üyelere iletilir ve ortak yazışmalara imkân sağlanır.
  • Tüm CoproClub üyeleri Coproline tarafından düzenli olarak organize edilen “C-Day” toplantılar ile bir araya gelir ve yüz-yüze de iletişim kurarak sosyal ve ticari bağlantılarını güçlendirir, birlikte beyin fırtınası yapma fırsatı yakalarlar.
  • Her ay Coproline Ar-Ge ekibi tarafından hazırlanan dijital ticaret ve ekonomiyle ilgili güncel haberler kulüp üyelerimizle paylaşılır ve üyeler güncel gelişmelerden sürekli haberdar edilir.