Coproline'ı Tercih Eden Kuruluşlarla Tanışın

Mehmet Tarık Özdemir Coproline tarafından düzenlenen ‘’ Dış Pazarda Müşteri Bulma Yöntemleri’’ eğitiminde alığımız değerli bilgiler, Coproline eğitmenlerinin üstün anlatım ve kavratma yeteneği, sunum tarzı, konu içerikleri, aydınlatıcı fikirleri, cesaretli ve dik duruşu bizi etkiledi. Eğitim sonrasında ticari faaliyetlerimiz genişledi ve güçlendi. Özgüvenimiz tam ve eksiksiz. Bizlere bu imkanı sağlayan Coproline’a yürekten teşekkür eder iç ve dış ticaretini geliştirmek isteyen, satışları arttırmak isteyen tüm firmalara şiddetle tavsiye ederiz.
Mercanlar Mutfak Eşyaları San. Tic. Ltd. Şti Coproline ile ‘’Dış Pazarda Müşteri Bulma’’ eğitiminde tanıştık. Eğitimcilerin bilgisi, güler yüzlü ve akışkan anlatımları ile bu eğitimin çok faydalı geçtiğini söyleyebilirim. Bu eğitimden sonra dış ticaret çalışmalarımızdan daha fazla verim almaya başladık. Gerekli tüm detayları öğrendik. Coproline eğitmenlerinin bizzat ticaret yapıyor olmaları ve gerçek hayatla bağdaşan pratik deneyim ve tecrübelerini aktarmaları bizim için ciddi bir avantaj oldu. Dış ticaretini geliştirmek isteyen tüm şirketlerin Coproline ile tanışmasını önemle tavsiye ederiz.
Hilal Kökden Coproline tarafından düzenlenen “Ülke Günleri: Hindistan Pazarına Giriş” eğitim programına katıldım. Eğitim esnasındaki etkili sunum performansı ve eğitim sonrası bizlerle paylaşılan eğitim notları bize ve ekibimize çok faydalı oldu. Türkiye içinde son beş yılda aldığım en başarılı eğitim olduğunu düşündüğüm çalışmanızda çok yönlü ve kalıcı bilgiler edindik. Benim dışımda diğer katılımcılar için de kalıcı etkileri olacağına inandığım bu eğitim için tekrar teşekkür eder, başarılarınızın artarak devamını dileriz.
Murat Kılıçbey Coproline tarafından düzenlenen internette dış pazar araştırması ve müşteri bulma yöntemleri eğitimlerine katıldık. Bu eğitim sayesinde firmamız dış ticarete başladı. İthalat ve ihracat rakamlarımız gün geçtikçe artıyor. Aldığımız eğitim sadece yalın olarak bizleri teknik anlamda geliştirmedi aynı zamanda bambaşka bir ufkumuzu da aşıladı.
Erdem Sevik Coproline’ın e-dış ticaret eğitimine katılmış olmaktan büyük memnuniyet duyduğumuzu belirtmek isterim. Eğitimde belirtilen tekniklerle işlerimizin daha kurumsal ve profesyonel bir altyapıda yürümesi sağlanmış ve müşteri hacminde artış meydana gelmiştir.
Müslüm Subaşı Coproline’ın ‘’Dış Pazarda Müşteri Bulma Yöntemleri’’ eğitimine katıldık. Bu eğitimde dış ticaret, dış ticaret için online bilgi kaynakları ve özellikle interneti etkin ve doğru bir şekilde kullanma konusunda çok değerli bilgiler edindik. Bu bilgiler ışığında dış ticaretimizi ve dış pazarlama faaliyetlerimizi ciddi anlamda geliştirme fırsatı yakaladık. Bu çabaları için tüm Coproline ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunar değerli çalışmalarının devam etmesini dilerim.
Ersan Tutepe Coproline tarafından verilen “Uluslar arası Pazar Araştırması” eğitim programını katıldık. Bu eğitim esnasında internet üzerinden nasıl uluslar arası pazar ve piyasa araştırmaları yürütebileceğimizi ve yurt dışı müşterilere hangi kaynaklardan ve nasıl ulaşabileceğimizi tüm detayları ile öğrendik. Eğitim esnasında canlı uygulamalar ile müşterilerle temasa geçtik ve yazışmalara hemen başladık. Coproline’dan öğrendiklerimizle dış ticaretimize büyük katkılar sağladık. Ben aynı firmadan bu eğitime katılan üçüncü kişiyim. Coproline’ın çalışmalarını dış ticaretini geliştirmek isteyen her firmaya önemle tavsiye ediyoruz
Melih Reçber Coproline tarafından sunulan e-dış ticaret eğitimine katıldık. Bu eğitim esnasında uluslararası pazar ve piyasa araştırmaları ve dış pazarda müşteri bulma yöntemlerinde dikkat edilmesi gereken tüm püf noktaları öğrendik. Ayrıca gerekli tüm internet kaynaklarını da alarak hemen kullanmaya başladık. Eğitimin en beğendim yönü ise kesinlikle teorik değil uygulamalı olmasıydı. Her katılımcının önünde bilgisayarı açıktı ve eğitim bir “workshop” havasında geçti. Şirketimizin ihracat bölümünde çalışan arkadaşlarımızı da şimdi eğitime göndermek üzere planlama yapıyoruz. Coproline’ı herkese tavsiye ediyorum.
Mehmet Ali Keskin Çalışanlarımızdan Ayşe Güçlü e-ticaret eğitiminize katılmış ve çok faydalı, doyurucu bilgilerle geri dönmüştür. Öğrendikleri sayesinde firmamızda yepyeni bir vizyon yaratmıştır. Bu olumlu katkılarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyor, katılımcılarınıza bu pozitif enerjiyi ve doyurucu bilgileri verebildiğiniz için sizleri takdir ediyoruz. Firmamızı ve çalışanlarımızı bundan sonraki tüm eğitim çalışmalarınızdan lütfen haberdar ediniz.
Umurhan Dikici Coproline’ın dış pazarda müşteri bulma eğitim programına katıldım. Eğitim, içerik ve sunum oldukça profesyonel hazırlanmıştı. Eğitmenimizin aktardığı konuyu bizzat kendisinin de yapıyor olmasından ötürü sorularımızı rahatlıkla cevaplandırabildi ve konunun özünü kavramamıza olanak tanıdı. Bu eğitime katıldıktan sonra internet aracılığı ile dış ticaret yapmaya ve kendi sektörümüzle ilgili internetten müşteri bulabilmeye başladık. Memnuniyetimizden dolay firmamızdan aralıklarla dört arkadaşımızı da bu eğitim programına gönderdik.